| hereo a întrebat:

Am si o intrebare la care sper sa primesc un raspuns bun. Daca sterg mai multe raspunsuri date de mine, mi se sterge din puncte si cresc iar in Rank sau nu?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ștergi din răspunsuri pierzi punctele și scazi și în rank, te duci spre coada clasamentului.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Văd că tu nu înțelegi care e treaba cu Rank-ul. Rank-ul este poziția ta din clasamet: http://www.TPU.ro/useri. Cu cât acel număr este mai mic, cu atât e mai bine și cu cât ai mai multe puncte, cu atât Rank-ul tău este mai mic. Deci, nu văd de ce ți-ai dori să scazi din puncte.
Succes.

| MâţulMov a răspuns:

Bineinteles ca ti se iau din puncte daca stergi raspunsuri.