| AllyAlexandra20 a întrebat:

Bună, TPU! Aș dori să știu de ce nu mi-a apărut încă poza de profil, au trecut aproape 24 de ore de când am pus-o. Nu cred că poza ar avea ceva în neregulă, dar în caz că nu este aprobată, pur și simplu nu-mi apare deloc sau ar trebui să primesc o notificare?

Răspuns Câştigător
| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Buna dimimeata!

Nu iti face griji, intarzie cam totul aici pe TPU. Pana si raspunsul asta o sa intarzie ceva timp sa apara. Sau statisticile tale, gen cate intrebari ai pus, cate raspunsuri ai data etc. intarzie 24 de ore sa se puna. O sa apara, nu iti fa griji. Probabil trebuie verificata de developeri happy

| AllyAlexandra20 explică (pentru Bratu_Andrew_2000):

Mersi happy
Știam că de obicei se întârzie, fiindcă am mai avut un cont și mi-am uitat parola laughing Dar atunci mi-a apărut poza în primele 24 de ore. Mă rog, mai aștept big grin

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns (pentru AllyAlexandra20):

Ai de ales? rolling on the floor

| AllyAlexandra20 explică (pentru Bratu_Andrew_2000):

Nu prea laughing

| AllyAlexandra20 explică (pentru Bratu_Andrew_2000):

Apropo, scuze că n-am răspuns la mesaj, dar în calitate de junior n-am dreptul de a-i da mesaje unui senior big grin laughing

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns (pentru AllyAlexandra20):

Oooo ce special sunt rolling on the floor
Nu inteleg chestia asta. Daca ma ai la prieteni si daca ti-am trimis mesaj, de ce nu ai putea sa raspunzi? E porcaria siteului laughing

Daca ti neaparat sa vorbim, incercam vreo retea de socializare happy

| AllyAlexandra20 explică (pentru Bratu_Andrew_2000):

Foarte special rolling on the floor Nu prea am rețele de socializare, în afară de Snapchat. Nu-mi prea plac, sincer big grin

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns (pentru AllyAlexandra20):

Laaaasa, mai bine asa big grin

| AllyAlexandra20 explică (pentru Bratu_Andrew_2000):

Mă gândeam eu rolling on the floor

| AllyAlexandra20 explică (pentru Bratu_Andrew_2000):

Da' chiar, ce trebuie să faci, ca sa devii senior? laughing

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns (pentru AllyAlexandra20):

Trebuie sa ajungi la 100 de raspunsuri date. Cred ca raspunsurile din categoria Trivia/Amuzante, nu se pun.

| AllyAlexandra20 explică (pentru Bratu_Andrew_2000):

Până ajung eu acolo...mai am ceva rolling on the floor