| IuliaElena24 a întrebat:

Buna TPU.! happy As dori sa stiu si eu cum sa imi descarc muzica pe d, am citit mai multe informatii dar nu am inteles! Dar trebuie neaparat cu Nero? Daca da sau nu va roog explicati-mi si mie cum! Dar indetaliat! Multumesc tuturor celor care incearca sa ma ajute sa stiu cum se pune pe un CD!

2 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

Prin messenger, daca iti trimite vreo prietena/vreun prieten muzica, nu cu Nero.Se poate si altfel.Stiai ca exista pagini online pe care poti converti videoclipurile de pe youtube in format mp3? Intri pe google si cauti video to mp3 converter online free.Nu-ti dau aici exemple, daca vrei spune-mi si-ti trimit mesaj privat cu exemple de asemenea pagini.

| FoundYouLover a răspuns:

Si pe paginile astea e simplu, trebuie sa scrii link-ul, adica te duci in bara de sus pe youtube, selectezi de acolo link-ul, ii dai copy si apoi ii dai paste pe pagina de convertit in casuta speciala pentru asa ceva, selectezi formatul in care vrei sa se transforme (mp3), dai convert si astepti.Nu dureaza decat cateva minute.