| danaclara23 a întrebat:

As vrea sa stiu...cum sa imi schimb poza de profil aici am incercat dar...nimic daca ma ajutatati si imi raspundeti la intrebare primului raspuns ii voi da funda.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#02
Succes.

1 răspuns:
| KristalPop a răspuns:

Bună!
Din stânga, de la "Editare profil", sub sex scrie "Choose" şi alegi o poză din PC-ul tău.
Însă trebuie să aştepţi deoarece poza ta are întâi nevoie de aprobarea unui admin. Baftă!
Mai multe despre TPU găseşti aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente