| Șosețică a întrebat:

Astazi am pus o intrebare si cand sa dau fundita nu ma mai lasa!
Deci imi apare tabelul cu folositor, stupid, etc, etc... Dar chestia aia unde apesi si dai fundita nu mai apare...
Deci ce s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna,

Se mai intampla mai pe seara sunt sigura ca o sa iti apara fundita in dreapta persoanei pe care vrei sa ii oferi funda sau chiar si maine.

pa, pa

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Se mai blocheaza site-ul uneori.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Probabil este o defectiune a site-lui, ai rabdare!
Isi va reveni!
Numai bine!

| misterioaѕa a răspuns:

Pot sa stiu si eu dc am primit stupid si nefolositor?

| Biby a răspuns:

Buna.
Este o defectiune a sait-ului TPU.Nu-ti face griji! O sa revina in curand si o sa poti da fundita.
Sper ca te-am ajutat!

| Șosețică explică:

Gata acum imi merge!
Va multumesc mult de tot happy