| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Azi mi-am modificat datele profilului ( numele si imaginea ) am dat Salveaza modificarile, apoi cand am intrat pe profilul meu aveam aceeiasi imagine si acelasi nume... Dar cand pun intrebari imi apar modificarile ( noua imagine si noul nume), numai pe profil nu merg. Ce se intampla si cum pot face sa`mi salveze cum trebuie modificarile?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Modificarile sunt salvate doar ca programul TPU nu a facut actualizarile peste tot. Se pare ca o sa fie facute odata cu actualizarea site-ului de peste noapte si maine dimineata o sa fie modificate peste tot, asa ca ai putina rabdare. Numai bine!

2 răspunsuri:
| Michaela89 a răspuns:

Dureaza aprox. 2 zile pana se actulizeaza numele si noua imagine.Nu-ti face griji, vor aparea.N-ai facut nimic gresit cand le-ai salvat.

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel dar nu ma deranjeaza atat de tare(am schimbat doar poza), dar daca vrei du-te la CONTACT acolo sus si scrie-le celor de la TPU. Vezi ca am folosit tehnika asta yeri si o sa vad ce se va intampla maine ca termenul lor de raspuns e de 48 de ore. Asta mi-a spus un expert TPU.