| Hieer a întrebat:

Cand vreau sa postez un raspuns la o intrebare imi da eroare asta:The server returned an invalid or incomplete response. Si se incarca si greu site-ul. Am dat RR la PC, dar tot asa merge. Intrebare mea este : Ce are?laughing

36 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

E de la site! Nu e de la tine si mai exact de la serverul lor.

| Hieer explică (pentru neluL):

Asa ti se intampla si tie? sau...

| neluL a răspuns (pentru Hieer):

Dar eu ce am big grin Uite ca acum si-a revenit serverul. Gata acum se incarca paginile imediat.

| Hieer explică (pentru neluL):

Ma gandeam ca esti mai ''...'' tu si de aia te-am intrebat...laughing

| neluL a răspuns (pentru Hieer):

Doar daca intram in serverul lor puteam sa fiu mai...big grin

| Hieer explică (pentru neluL):

Ma gandeam ca ai intratlaughing...

| neluL a răspuns (pentru Hieer):

Si cum ieseam? Ca de intrat intru dar nu mai pot sa ies, cu zapada asta de la voi!

| Hieer explică (pentru neluL):

Eeee te ajutam eulaughing.laughing

| neluL a răspuns (pentru Hieer):

How? ca m-ai facut curios big grin

| Hieer explică (pentru neluL):

Secret, daca trebuia sa te ajut sa iesi vedeai atunci...

| neluL a răspuns (pentru Hieer):

Lasa ca o sa-ti cer ajutorul sa ma scoti din anul asta si sa ma bagi in anul ce vine laughing

| Hieer explică (pentru neluL):

laughing asta poti sa faci si singurlaughing...nu ai nevoie de ajutorul meu.big grin

| neluL a răspuns (pentru Hieer):

Ok...ramane in discutie subiectul.bye, bye wave

| Hieer explică (pentru neluL):

laughing da dc se incheie?laughing)

| Hieer explică (pentru Hieer):

Faza era : dc nu se incheie?

| neluL a răspuns (pentru Hieer):

Mai trebuie sa ajut si utilizatorii! Subiectul ramane deschis...vedem cum aranjam REV-ul asta big grin

| Hieer explică (pentru neluL):

Zici tu asa ca vom aranja E.T.C... dar nu o sa ne mai intalnim niciodata, si nici nu o sa m-ai vorbimlaughing... Ceau!happy

| neluL a răspuns (pentru Hieer):

Pai de ce sa nu vorbim? Nu am nimic cu tine, eu vorbesc cu toata lumea! Si de unde sti ca nu ne intalnim? In viata nu se stie niciodata ...asa ca niciodata sa nu spui niciodata big hug
Nu vine MOSUL la tine?

| Hieer explică (pentru neluL):

Eu ma refeream ca nu vom mai vb niciodata...pentru ca nu ne vom m-ai intalni in sensu' asta m-am referit eu. Nu ca nu ai vrea tu sa vorbesti cu mine.
Poate o sa ne m-ai intalnim noi, dar nu o sa m-ai stim unu de altu. Nu ne vom m-ai saluta. Intr-un cuvant ''ne vom uita''laughing ( am facut si rima).

| neluL a răspuns (pentru Hieer):

O sa vorbesc cu Alexandra sau Cristina sa strice site-ul in fiecare zi big grin In felul asta te astept cu intrebari in domeniu laughing O sa-ti raspund la ele!

| Hieer explică (pentru neluL):

laughing ee acum nu vreau sa vb doar din sila...

| neluL a răspuns (pentru Hieer):

Vorbesc din placere! Din placerea de a conversa! Pai tu crezi ca eu de sila ti-am raspuns la intrebare si am dat atatea repy-uri? I don't want to see

| Hieer explică (pentru neluL):

Pai nu stiu.sad

| neluL a răspuns (pentru Hieer):

Pai ar trebui sa-ti dai seama nerd

| Hieer explică (pentru neluL):

laughing Mi-am dat seama.dar na.

| neluL a răspuns (pentru Hieer):

thumbs up

| Hieer explică (pentru neluL):

Vreau sa te m-ai intreb ceva si dupa ''te las'', nu te mai deranjez laughing...cati ani ai?

| neluL a răspuns (pentru Hieer):

Sti de cand astept intrebarea asta? De la al treilea reply de-al tau laughing Sunt Mos batran! am 40 de ani big grin

| Hieer explică (pentru neluL):

Zii serios...nu te cred

| neluL a răspuns (pentru Hieer):

Am zis serios big grin

| Hieer explică (pentru neluL):

Nu te cred...

| neluL a răspuns (pentru Hieer):

OK! Ce trebuie sa fac ca sa ma crezi big grin

| Hieer explică (pentru neluL):

Nu trebuie sa faci nimic, doar ca na la 40 de ani sau cat ai zis ca nu m-ai tin mine. Tu nu ai familie, nu ai copii in loc sa stai cu ei tu stai pe TPU si vb cu copile de 16-17 ani acum sa fim seriosi... Din aceste motive nu prea cred eu.

| neluL a răspuns (pentru Hieer):

Sa inteleg ca ma intrebi asa mai pe ocolite ce caut eu pe TPU? Nu dau detalii despre viata mea privata aici dar in mare ca sa intelegi muncesc si ma pasioneaza IT-ul. Aici pe TPU ajut pe cei neajutorati(VOLUNTARIAT) si tu esti un caz singular in care stau de vorba, de fapt pierd vrea cu replyuri big grin Norocul meu este ca am in permanenta un calculator in fata.Pentru mine nu conteaza ca ai 12 - 15 -17 -22 ani si esti fata sau baiat, important este sa ajut pe cei care au nevoie de ajutor in limita timpului disponibil. E timpul sa crezi in magia sarbatorilor de iarna.

| Hieer explică (pentru neluL):

Ok,o sa te las ca sa nu m-ai pierzi timpul cu reply-uri.

| nellyneliana a răspuns:

Buna! Cred ca site-ul are ceva probleme si eu patesc la fel. Probabil e prea aglomerat.