| Hieer a întrebat:

Cand vreau sa postez un raspuns la o intrebare imi da eroare asta:The server returned an invalid or incomplete response. Si se incarca si greu site-ul. Am dat RR la PC, dar tot asa merge. Intrebare mea este : Ce are?laughing

36 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns (pentru Hieer):

Am zis serios big grin

| Hieer explică (pentru neluL):

Nu te cred...

neluL
| neluL a răspuns (pentru Hieer):

OK! Ce trebuie sa fac ca sa ma crezi big grin

| Hieer explică (pentru neluL):

Nu trebuie sa faci nimic, doar ca na la 40 de ani sau cat ai zis ca nu m-ai tin mine. Tu nu ai familie, nu ai copii in loc sa stai cu ei tu stai pe TPU si vb cu copile de 16-17 ani acum sa fim seriosi... Din aceste motive nu prea cred eu.

neluL
| neluL a răspuns (pentru Hieer):

Sa inteleg ca ma intrebi asa mai pe ocolite ce caut eu pe TPU? Nu dau detalii despre viata mea privata aici dar in mare ca sa intelegi muncesc si ma pasioneaza IT-ul. Aici pe TPU ajut pe cei neajutorati(VOLUNTARIAT) si tu esti un caz singular in care stau de vorba, de fapt pierd vrea cu replyuri big grin Norocul meu este ca am in permanenta un calculator in fata.Pentru mine nu conteaza ca ai 12 - 15 -17 -22 ani si esti fata sau baiat, important este sa ajut pe cei care au nevoie de ajutor in limita timpului disponibil. E timpul sa crezi in magia sarbatorilor de iarna.

| Hieer explică (pentru neluL):

Ok,o sa te las ca sa nu m-ai pierzi timpul cu reply-uri.