| LarissaLary189 a întrebat:

Cat dureaza sa trec la,, utilizator senior,, si ce trebuie sa fac sa ajung acolo?

Răspuns Câştigător
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Trebuie sa fii cat mai activa; sa dai cat mai multe raspunsuri

24 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Mult succes! toate a timpul lor

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Atunci cand ajungi,, utilizator senior" ai dreptul sa decizi daca intrebarea pe care o pune cineva se incadreaza in domeniul potrivit. Esti un fel de judecator.

| LarissaLary189 explică (pentru VALCUANDREI1994):

Stiu, si atunci pot da si eu mesaje...ca acum nu pot da oricui mesaje...

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Stai calma ca nu reprezinta nimic. Este doar un titlu.

| LarissaLary189 explică (pentru VALCUANDREI1994):

Stiu boss, dar acum nu pot da mesaje oricui vreau eu, iar daca am,, utilizator senio,, pot da si eu mesaje. Nu?

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Exact Larissa. Cum a zis castigatorul incearca sa fii cat mai activa.

| LarissaLary189 explică (pentru VALCUANDREI1994):

Pai pana mea, nu vezi ce repede iti raspund la,, raspunsurile,, tale? Nici macar un minut nu a trecut de cand ai raspuns laughing)

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Asta cam asa e numai ca tu trebuie sa dai niste raspunsuri inteligente nu asa cum dau eu. laughing

| LarissaLary189 explică (pentru VALCUANDREI1994):

Eeee, eu si raspunsurile inteligente...am incercat sa iti dau mesaj in privat aici dar nu pot. Umbla la setari si baga sa iti dea mesaj toti membrii TPU. Si dupa imi dai mesaj cand ai rezolvat. Ok boss?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Ai pene? wow, ce mult imi plac femeile cu palarie brodata si ornamentata cu pene.

| LarissaLary189 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Morrr laughing) sunt fata nu femeie laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Adica : fata nu-i nici femeie, dar nici barbat!? ahaaa: este ceva indibigoidibil in cautare de unicorni!?winking laughing tongue

| LarissaLary189 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Wtf, nu are sens ce ai zis laughing)

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Oamenii sunt de dua "genuri"=sexe: masculin si feminin; tu unde te incadrezi, la unicorni!? laughing tongue

| LarissaLary189 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

La...pisicute normaaallll laughing)

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Ahaaa: d'asta te iubeste Mos Craciun!

| LarissaLary189 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Exista asa ceva? Nu de alta, dar eu sunt mai inapoiata de fel laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Dar tu cine crezi ca iti tot raspunde; Mos Primavara, ori Piticul lui Alba ca Zapada?winking laughing laughing laughing

| LarissaLary189 explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Tuuu esti Mos Craciun? I-auzi, ma iubesti? laughing)

| artemidak a răspuns:

De fapt, poți avea și cateva luni de activitate, da’ e degeaba dacă nu ai 100 de răspunsuri.
Deci trebuie sa dai 100 de răspunsuri si sa ai peste 10 zile.

| LarissaLary189 explică (pentru artemidak):

Am abia 50 de raspunsuri...si cred ca am vreo 4 zile pe acest site. crying(

| artemidak a răspuns (pentru LarissaLary189):

E ok! E bon!

| tal4556 a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la 100 de intrevari si sa ai peste 10 zile

| tottoshi a răspuns:

Sa iesi la pensie.