| xXxTedyGirlsxXx a întrebat:

Ce se intampla daca intriu in top si pot primi tricoul? Mi-l da acasa sau ce? Ca nu inteleg! sad

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, dacă te vei clasa pe primul loc şi toate răspunsurile vor fi bune (folositoare), ţi se va aduce premiul (un tricou cu sigla TPU) acasă de către un curier.

| xXxTedyGirlsxXx explică (pentru NOname):

Ti-s-a intamplat asa?

| xXxTedyGirlsxXx explică (pentru NOname):

Aaaaa.....Mersi! :*

| NOname a răspuns (pentru xXxTedyGirlsxXx):

Cu plăcere. : )

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, dacă ajungi pe locul 1 în topul zilei şi vei fi validată ca şi câştigătoare, vei primi un tricou.

Acesta îţi va fi trimis acasă, GRATUIT, fără nici o cheltuială din partea ta.

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

Eu am primit 5 tricouri :)

Toate cele bune.

| alexs99 a răspuns:

Dupa cei vei fi confirmat ca si campion al zilei vei fi contactat de admini si ti se va expedia un tricou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,il primesti acasa si este total gratuit; daca indeplinesti conditiile.Mult noroc.