| alexblack00 a întrebat:

Buna TPU...ce vreau sa va intreb daca ai sa zic 5, 10 zile de campion atatea tricouri vei primi de fiecare data cand iesi castigor? adica iesi astazi castigator iesi si vineri si luni vei primit tricou pentru fiecare zii?

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu, doar o data primesti in luna respectiva indiferent de cate ori ai fost campionul zilei in acea luna.

| alexblack00 explică (pentru evenso):

Da dar sa zic ca eu sunt castigator 3 zile la rad in acea luna voi primi doar un tricou si se mai tin cont de celelalte 2 sau nu? celelalte 2 le trimit lunile viitoare sau nu mai conteaza?

| evenso a răspuns (pentru alexblack00):

Nu mai conteaza restul, doar o singura data primesti in aceea luna.

| alexblack00 explică (pentru evenso):

Mersii

| evenso a răspuns (pentru alexblack00):

Cu placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O singura data primesti.
Se castiga un tricou pe luna.
De exemplu tu daca ai castigat un tricou pe luna mai, acesta il primesti in iunie.
Daca ai mai castigat in luna iunie, acesta il primesti in luna iulie.
Doar odata primesti.
Te pup!