| Filipjack a întrebat:

Chiar daca inca nu pot alege utilizatorul lunii, de ce nu imi mai apare in chenarul din stanga: "Utilizatorul Lunii"? Oare imi va apare dupa ce voi putea vota?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Sectiunea este disponibila in contul utilizatorilor TPU.ro doar in perioada in care pot fi facute nominalizarile.
Ni se pare important sa ii informam chiar si pe cei care inca nu pot nominaliza ca activitatea lor viitoare ii poate aduce in pozitia in care influenteaza alegerea utilizatorului lunii.

Alexandra - TPU

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai link-ul ala e disponibil doar la inceputul lunii, cateva zile(in jur de vreo 8, cred...)
Era cam asa: www.tpu.ro/alege-utilizatorul-lunii
http://www.tpu.ro/blog/?p=3489 (uita-te pe calendarul ala).