| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:*! Cred ca stiti jocul ClubPenguin.Ok.pai stiti ca acolo la joc pui niste coduri nu stiu ce si castigi haine, pufeli si nu mai stiu eu ce. Uite ce.La chestia aia,, I`ve got a code" eu vreau sa aflu singura codul pentru ca de pe youtube nu merg toate.Cum aflu codurile? Dau funda! Mslove strucklove struck

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai greşit categoria.
Repostează la "Jocuri PC/online" sau "Tehnologie", te rog!

| LeeJiEun a răspuns (pentru NOname):

Nu stiu cum.happy

| NOname a răspuns (pentru LeeJiEun):

Adică ia această întrebare (eventual, scăpând de unele greșeli și de acel "dau funda" de la sfârșit) și posteaz-o inc-o dată! Dar de data asta alege categoria potirvită înainte s-o trimiți! Succes.

| Geanina1998 a răspuns:

Nu stiu! Imi pare rau.