| princessandra a întrebat:

Cum ajung senior? Cine ma ajuta primeste funda.Plz chiar vreau sa ajung senior.

7 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Un membru junior ramane membru junior pana la momentul in care scrie 100 de raspunsuri. Cu un minim de 10 zile de juniorat.

http://www.tpu.ro/blog/?p=2183

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dyana1000; daca nu stii, de ce raspunzi si inveti prostii pe ceilalti? Ca sa devii senior ai nevoie de 10 zile de logare si minim 100 de raspunsuri.

| princessandra explică (pentru anonim_4396):

A mintit?

| anonim_4396 a răspuns (pentru princessandra):

Nu.Numai ca un asemenea raspuns, este irelevant si poate duce in eroare un utilizator junior.Numai bine.

| Λl๓a a răspuns:

Ca sa fii utilizator senior, trebuie sa:
-ai cel putin 10 zile de activitate pe site
-sa dai minim 100 de raspunsuri

Bafta! Funda?

| princessandra explică:

Dyana1000 tu esti senior?