| Larissa_8036 a întrebat:

Cum as putea sa imi pun o poza de profil? Si cum se da o funda?

Răspuns Câştigător
| Anet a răspuns:

Dai editare profil,iar in partea de jos ai optiunea care iti permite sa uploadezi o poza din pc tau,deci dai click pe browse,selectezi poza dorita si salvezi profilul; funda se da dupa ce ai pus o intrebare, iar in dreptul raspunsurilor, in partea dreapta o iti apara "desemneaza raspuns castigator" sau ceva de genul; dai click acolo si gatatongue