| Byb2001 a întrebat:

Bună TPU, cum câștigi monede in TPU?

8 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Bună! Nu îți recomand să îți faci speranțe, chiar deloc. Eu la 10k răspunsuri nu am primit nimic și cel puțin 1 răspuns din acestea a fost demn de a primi o monedă.

| Sofer a răspuns:

Cale lunga sa câștigi o moneda.

| Celcestietot a răspuns (pentru Sofer):

Și cam imposibilă dacă nu te ai pe bines cu editorul laughing

| CodrutElian1990 a răspuns:

La ce fel de monede te refei: la cea cu funda sau la dinstinctii?

| Michaeel a răspuns:

Atunci când un editor își vede răspunsul și îl considera foarte inteligent și folositor, te poate răsplătii cu o moneda.

| Anonima163333 a răspuns:

Cand un editor iti observa raspunsul si ti-l apreciaza, primesti o moneda.
Atentie! Raspunsul trebuie sa fie foarte inteligent si corect pentru a primi aceasta monda.

| Byb2001 explică (pentru Anonima163333):

Aaa mai greu cu monedele

| Anonima163333 a răspuns (pentru Byb2001):

Da