| ilcmty a întrebat:

Cum dau sa vad cate raspunsuri inteligente,eronate,amuzante, etc la punctaj? Funda?

Răspuns Câştigător
| Bris a răspuns:

NUlaughing si eu am incercat sa vad dar nu se poatelaughing.

10 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Poți vedea câte răspunsuri ai considerate folositoare inteligente, amuzante, eronate și nefolositoare, intrând pe profilul tău și dând la "PUNCTAJ", care se află sub "MUZICA MEA".
Dacă vrei să vezi care răspunsuri au fost votate, nu ai decât o singură variantă: Să le verifici pe toate și să dai pe "Evaluează" care se află sub fiecare răspuns.
Nu ai cum să vezi cine ți-a dat voturile. O astfel de opțiune nu există.

| CautNume a răspuns:

Daca vrei sa vezi cine ti-a dat voturile dai la profilul cuiva (de exemplu http://www.tpu.ro/utilizator/rors )
Si dai la Voturi date de Uta_Oana-florina_1997 IN ULTIMELE 60 DE ZILE

| Bris a răspuns:

Pai... la pagina cu profilul tau ai niste dreptunghiuriin al 2 scrie ''punctaj'' dai click acolo so iti arata.Intreaba daca nu ai inteles cevahappy. Funda?

| ilcmty explică (pentru Bris):

Si pot sa vad care sunt? Inafara de cate sunt? happy

| Bris a răspuns (pentru ilcmty):

Adica sa vezi cine ti-le-a dat si la ce raspunsuri ( la fel ca la funzi)?

| ilcmty explică (pentru Bris):

Da.

| ilcmty explică (pentru Bris):

Se poate sa vad si care mi-a declarat-o eronata, inteligenta, etc?

| ilcmty explică (pentru Bris):

Aaa...merci oricum iti dau funda.

| Bris a răspuns (pentru ilcmty):

NUlaughing si eu am incercat sa vad dar nu se poatelaughing.

| ilcmty explică:

Si care sunt acelea?

| Cerculeț a răspuns:

Dai la PUNCTAJ care se află sub MUZICA MEA!