| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi editez prezentarea? Avem prezentare pe TPU?

Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Nu,nu exista prezentare pe TPU.
Avem fiecare câte un "profil". Poți vedea avatarul pe care userul respectiv l-a ales, câteva date despre el (prima și respectiv ultima logare, data nasterii )câte răspunsuri a dat (și din care câte sunt câștigătoare), câte intrebări a pus.De asemenea, poți vedea voturile pe care userul respectiv le-a dat sau le-a primit.
Baftă.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dai clic pe "Editare profil" și de acolo îți poți seta ce și cum vrei să ți se afișeze pe profil. Baftă!

| hideaway a răspuns:

TPU nu este că alte forumuri, de fapt, nu prea este un forum. Aici nu se fac prezentări, ci doar se pun întrebări și se răspunde la ele. Nu ai decât să începi să ajuți.
Dacă vrei să aflii mai multe despre TPU, intră aici:
www.tpu.ro/ce-este
www.tpu.ro/intrebari-frecvente
www.tpu.ro/termeni-si-conditii