| Pikachu12345 a întrebat:

Cum pot sa-mi schimb poza de la profilul TPU?

8 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Pune alta poza la profil, doar ca ea nu apare chiar imediat, trebuie aprobata de catre un admin, sa nu cumva sa fie inadecvata.

| Crucified a răspuns:

Http://www.tpu.ro/site-users/edit/
Dacă bagi o poză gif mai mare de 60/60 nu se va mai mişca.

| Axys a răspuns:

Sal pai e foarte Simplu
ai acolo in stanga ta o lista unde e cu portocali scrie LOGAT ca Pikachu12345 asa si apesi pe bara aia unde ai numele si veci ca acolo scrie Editate profil happy

| dragosbogdan001 a răspuns:

Dai click pe "editare profil", apoi pe "alege fisier" si atasezi poza din calculatorul tau. Apoi e verificata de un admin si e publicata.

| abcde12345 a răspuns:

In meniul din stanga selecteaza " Editare profil ", si vezi ca mai jos scrie " Selecteaza imaginiea de profil " alegi una, o incarci si voila happy

| Anastasia1997 a răspuns:

Hey, intri la Editare profil si iti arata in stanga : )

| IrinaSinzianu a răspuns:

Buna.
Dai la "Editare profil", vezi ca scrie in stanga, iar mai jos scrie "Selecteaza imaginea de profil" si alegi poza din PC-ul tau.

| hotPiscoteL a răspuns:

In stanga dai "EDITARE PROFIL", iar mai jos scrie "SELECTEAZA IMAGINEA DE PROFIL " si alegi tu una din calculator, o lasi sa se incarce si gataaaaaa...happy Sper ca te-am ajutat! FUNDA? tongue