| myruna2012 a întrebat:

Cum pot sa schimb poza de profil la TPU?

Ca am vazut unde scrie logat ca... am intrat la vizualizare profil si cica trebuiesa dai nu stiu unde dar eu nu vad unde.

Va rog sa imi ziceti si in ce parte este...ca chiar nu vad.

Funda!

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Dai la Editeaza profilul http://www.tpu.ro/site-users/edit/ de acolo la Selecteaza imagine profil (Rasfoire)- alegi imaginea dorita, incarci poza si Salveaza profilul.

2 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Intri la "Editare profil": (chenarul portocaliu din stanga) si dai la "Rasfoire" (la "Selecteaza imagine profil") si dupa ce ai ales o poza dai la "Salveaza profilul". Adminii iti vor aporba poza in 24 de ore deci nu te speria daca nu iti apare.
Sper sa reusesti! O seara placuta.

| PotatoMustDie a răspuns:

Dai la "Editeaza profilul" si mai jos e "Schimba poza".