| LucaTheodor a întrebat:

Cum pot vedea ce raspunsuri au fost amuzante, eronate, inteligente, etc.

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Intri la "Vizualizare profil" (chenarul portocaliu din stanga) si acolo (putin mai jos, sub "Muzica mea" si "Punctaj").Dai acolo.Vei vedea nr. de voturi.
Poti sa vezi cine ti le-a dat numai daca dai pe profilul acestuia la "Voturi date de..."(sub punctaj).
Sau intri la intrebarea la care ai dat raspunsul si acolo dai la "Evalueaza" si iti va aparea in paranteza nr. de voturi si ce voturi ai primit la respectivul raspuns.