| hereo a întrebat:

Deci am o mare problema. Am inchis chestia aia de sus cu "Spune ce muzica asculti acum" si nu mai imi apare deloc.
M-am delogat, m-am relogat si tot asa, am oprit PC-ul, l-am repornit rezultat 0.
Ce pot face sa imi apara din nou chestia aia?crying
(pentru cei care inca nu s-au prins este vorba de TPU Music Stream, multumesc)

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Tocmai a apărut o bară îngustă roșie sus cu un "+". O vezi?
Dă clic pe "+" și se rezolvă!
Baftă!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Asta am făcut și eu, urmându-ți exemplul și sunt în aceeași situație acum. Dacă aflu ceva, revin.

P.S. Eventual, postează această întrebare și pe blog http://www.TPU.ro/blog/?p=2740. Poate o vor vedea programatorii și vor face mici modificări, ca jucăria odată închisă, să poată fi și redeschisă.

| hereo explică (pentru NOname):

Am scris si pe blog si mi-a zis sa sterg cookie-urile si va functiona, am sters dar tot nu apare.

| hereo explică (pentru NOname):

Da,acum am vazut-o. Merci. Ce tragedie laughing

| NOname a răspuns (pentru hereo):

Tocmai a apărut o bară îngustă roșie sus cu un "+". O vezi?
Dă clic pe "+" și se rezolvă!
Baftă!