| ioanadanny a întrebat:

:* TPU e un site dragut numai ca problema este ca:
-intra fetite de 11-12 ani citesc cate ceva despre sex, relatii si dupa aia posteaza tot felul de intrebari despre ceea ce au facut
-sunt mitocani care pun intrebari la misto
-raspunsuri urate sau jignitoare

ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Dacă părinţii lor nu îşi dau interesul faţă de ei şi nu îi educă atunci ce putem face noi?
Decât, dacă vedem întrebări jignitoare, să îi raportăm printr-un mesaj cu întrebarea respectivă, la Contact http://www.tpu.ro/contact

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nimic....nu ai ce face.

TPU este un site unde toti userii indiferent de varsta isi pot face cont.
Nu poti interzice accesul,, fetitelor,, de 11-12 ani pentru ca si acestia din urma au dreptul sa puna intrebari sub anonimat chiar daca de multe ori intrec calul si varsta lor isi spune cuvantul...
Iar userii mitocani care posteaza raspunsuri urate... welcome to the internet
Nu ar fi internet daca nu ar exista trolli sau frustrati, nu?
Ii poti raporta si in cel mai rau caz le va fi sters contul.
Dar fiecare site cu problemele lui, TPU este un site mare.cel mai mare din Romania si un site libertin unde fiecare isi poate rezolva orice problema.
Logic ca din cauza acestei libertati sub anonimat apar si probleme...dar tocmai aceasta libertate este farmecul site-ului.
Nu stiu cati dintre useri ar mai sta pe site daca acesta ar deveni unul foarte strict sau cu limita de varsta.

| aliceinchains a răspuns:

Călcate pe cap. Ele, nu ăia de postează la mișto. Așa le trebuie. La o întrebare idioată se cere un răspun pe măsură.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fetitele la 11-12 ani sa puna mana sa invete si sa lase dracu' intrebari care nu au sens la varsta lor. Sa invete intai care sunt organele lor si apoi alte intrebari. Ce sa mai spun de limba romana care este siluita in mod grosolan. Daca totusi isi asuma asemenea intrebari (care, de altfel, se pun persoanelor competente nu pe forumuri de socializare) sa-si asume si raspunsurile primite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am inca 12 ani fac 13 imediat dar n-am pus nici o intrebare tampita n-am ce face citesc dra*cu o carte chiar nu inteleg mitocaniile lu astea