| Robeee_8510 a întrebat:

eu am Imvu Hack...Cne il vrea sa dea add la a: robberobbe50 la id-ul de mess... Sh pentru el vreau un cont frumos tongue

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Victor a răspuns:

Desi ma indoiesc; Cum i-mi "demonstrezi ca functioneaza? Dau Acontul meu! LOL! Il poti "vedea" pe blog:http://cablan3d.blogspot.com/ Contact PLZ.

| Victor a răspuns:

Ei...A trecut ceva timp.Nu mi-ai dat nici un raspuns. Te-ai "pierdut" prin paginile "hack"? LOL

| Robeee_8510 explică:

Imi pare raw dar nu vreau cont de baiat.

| xPlayBoy a răspuns:

Daca ai hack p imvu atunci dc ne ceri alt cont. poti sa-l faci thu.
Raspunsul e ca nu ai tongue