| lore122 a întrebat:

eu sunt noua si nu prea inteleg ceva. Deci eu am pus o intrebare si trei persoane mi-au raspuns, am vazut raspunsurile lor, dar de ce acolo la "raspunsuri primite" inca imi mai apare NOU?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este de curând această noutate și este normal să fie așa pentru o perioadă de timp!
Se fac multe modificări pe site și care sunt oricum binevenite.
Pa, pa.

1 răspuns:
| Deea852 a răspuns:

La raspunsuri primite iti apare NOU pentru ca e recent bagata aceasta aplicatie. Inainte nu era. Acum poti sa-ti vezi raspunsurile. Si la mine apare. Dar va disparea in curand.