| Daalalifnuunalif a întrebat:

La cat am activat eu in seara asta, oare la cata lume am reusit sa fiu de folos? Poate ca nu este binevenita intrebarea mea. Cum se anunta aici castigatorul si cum?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Depinde la câte întrebări "distanţă" erai faţă de userul de pe locul secund...

Acum observ că ai fost VALIDATĂ şi eşti CÂŞTIGĂTOARE a topului pe data de 20 martie - vezi linkul :
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/zile/

După cum observi, s-a afişat şi la profilul tău şi ai "badge"-ul de câştigătoare ( "insigna" Campionul zilei )!

Deci, vei primi un tricou :)

Dar, va trebui să ai RĂBDARE, deoarece sunt în urmă cu vreo 3 luni la expedierea acestora :(

Abia acum vreo 2 săptămâni, eu am primit tricoul aferent datei de 10 decembrie 2013.

O seară frumoasă.

20 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ma gandesc ca este vorba despre castigarea tricoului nu?
In momentul care se anunta Campionul zilei, acea persoana va avea la profil
Campionul zilei, apoi, adminii iti va trimite un email prin care iti vor cere datele de contact pentru a sti curierul unde sa iti aduca coletul.
Cat de mult ai ajutat Comunitatea, se va vedea din multumirile celor pe care iai ajutat fiind recompensata cu acea fundita.
O zi bunahappy

| Daalalifnuunalif explică (pentru caramela):

Bine, acum am inteles, va multumesc.

| caramela a răspuns (pentru Daalalifnuunalif):

Cu multa placere!

| Daalalifnuunalif explică (pentru caramela):

Va multumesc frumos pentru raspuns!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pentru a primi tricou/cană trebuie să răspunzi la cât mai MULTE întrebări într-o zi şi răspunsurile tale să RESPECTE Regulamentul!

DOAR userul de pe locul 1 din "Top 3" va primi tricoul!

Trebuie să fi pe locul întâi şi la ora 24, 00 ( când se trece la ziua următoare )!

Topul aferent zilei "X" se validează în zilele următoare...

Vezi detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

Poţi verifica pe ce loc eşti în top la linkul :
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/

Toate cele bune.

| Daalalifnuunalif explică (pentru bursuc001):

Pai aseara exact la ora 24 aparusem pentru cateva secunde pe locul 1. Si acum nu stiu daca voi primi vreo ceva.

| Daalalifnuunalif explică (pentru bursuc001):

Dar il voi primi cu siguranta? Daca da, si cum il voi primi, prin posta sau printr-un curier? Scuze, eu nu stiu.

| bursuc001 a răspuns (pentru Daalalifnuunalif):

DA, îl vei primi!

Am înţeles că stocul vechi s-a epuizat şi s-a dat comandă pentru un nou stoc, cu un ALT design...

Deci, ai răbdare că îl vei primi ( dar cu întârziere )...

Vei fi contactat/ă pe adresa de mail şi ţi se vor cere datele de contact ( nume + adresă + telefon ).

Iar apoi se ÎNCEPE trimiterea coletelor, după ce se primesc TOATE datele de contact, de la TOŢI userii câştigători în luna respectivă...

Înainte se trimiteau prin curier rapid în oraş şi prin Poştă dacă locuiai la ţară.
Bănuiesc că şi acum e la fel...

| Daalalifnuunalif explică (pentru bursuc001):

Dar trebuie platit transport ceva cumva? Eu am rabbdare, dar voiam sa stiu daca primesc sigur. Eu mai mult am vrut sa ajut lumea din toata inima mea operata.

| bursuc001 a răspuns (pentru Daalalifnuunalif):

NU trebuie să plăteşti NIMIC happy
Totul este GRATUIT!

| Daalalifnuunalif explică (pentru bursuc001):

Bine. Primesc in seara asta mesaj dupa ora 24 ca sunt castigatorea, cred, nu?

| bursuc001 a răspuns (pentru Daalalifnuunalif):

NU.
Mesajul/e-mail-ul îl primeşti când are timp Admina Cristina!
În ultima vreme, e-mail-urile s-au trimis la sfârşitul săptămânii, dar NU aş putea să-ţi spun exact cum va fi acum.
DEPINDE de volumul de lucru...

| Daalalifnuunalif explică (pentru bursuc001):

Trebuie sa fiu pe faza aici? Primesc in seara asta dupa ora 24 e-mail ca sunt castigatoare si trebuie sa completez cu datele mele tot in seara asta?

| bursuc001 a răspuns (pentru Daalalifnuunalif):

NUUU!

Vezi mesajul de mai sus...

| Daalalifnuunalif explică (pentru bursuc001):

Da am vazut deja, dar unde trebuie sa scriu datele mele, cand, cum?

| bursuc001 a răspuns (pentru Daalalifnuunalif):

Depinde la câte întrebări "distanţă" erai faţă de userul de pe locul secund...

Acum observ că ai fost VALIDATĂ şi eşti CÂŞTIGĂTOARE a topului pe data de 20 martie - vezi linkul :
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/zile/

După cum observi, s-a afişat şi la profilul tău şi ai "badge"-ul de câştigătoare ( "insigna" Campionul zilei )!

Deci, vei primi un tricou :)

Dar, va trebui să ai RĂBDARE, deoarece sunt în urmă cu vreo 3 luni la expedierea acestora :(

Abia acum vreo 2 săptămâni, eu am primit tricoul aferent datei de 10 decembrie 2013.

O seară frumoasă.

| LTAA a răspuns:

Verifica aici cate raspunsuri ai dat astazi:
http://www.tpu.ro/campionul-zilei/
Trebuie sa te mentii pe locul 1 dand raspunsuri constant.
Daca ai raspuns la o intrebare de mai multe ori, pentru tricou se pune doar primul raspuns. De asemenea, raspunsurile "Nu stiu", "Cauta pe Google" sau "Vreau tricou" nu se iau in calcul.

| Daalalifnuunalif explică (pentru LTAA):

Dar nu am raspuns asa, eu raspund tot timpul cu folos, nu iau pe nimeni in bataie de joc, sunt o femeie serioasa la 38 de ani!

| LTAA a răspuns (pentru Daalalifnuunalif):

Eu v-am spus doar preventiv că acele răspunsuri nu se iau în calcul pentru tricou.
Îmi cer scuze dacă am creat neplăceri!

| Daalalifnuunalif explică (pentru LTAA):

Bine am inteles, va multumesc pentru amabilitatea ca imi raspundeti.

| LTAA a răspuns (pentru Daalalifnuunalif):

Cu maximă plăcere!