| virginia9635 a întrebat:

Buna TPU.La multi dintre voi am fazut ca puneti fetisoare galbene care se misca, iar eu nici decum nu pot gasi.Cine imi explica cum pot sa pun si eu primeste garantat fundita.

Răspuns Câştigător
| paul21 a răspuns:

Buna!
Acele "fete galbene" care le vezi tu in intrebarile utilizatorilor sunt emoticoane de pe Yahoo! Messenger.
Ca sa iti apara astfel de emoticoane in raspunsul tau trebuie sa copiezi semnul caracteristic fiecaruia.
Gasesti aici toate semenle pentru emoticoane: http://www.ymlover.com/lista-cu-emoticoane/
Sper ca ti-am fost de folos! Bye!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La fel ca pe mes le poti pune si aici.

greece12
| greece12 a răspuns:

Nu e greu,sa stii.
Fiecare fetisoara este,de fapt,un sir de semne care se gasesc pe tastatura ta. Uite,un zambet este doua puncte : si o paranteza ),daca le pui impreuna :),vezi? Cand tu scrii asta tastezi,doua puncte si o paranteza, dar cand celalalt citeste, ii iese zambetul.La messenger,ele sunt gata facute, dar daca te uiti in momentul in care le accesezi, iti ies exact semnele pe care trebuie sa le tastezi.Sau,poti cauta pe
http://messenger.yahoo.com/features/emoticons/
Aici ai toate semnele pentru toate fetisoarele care ai putea dori sa le trimiti cuiva, in raspunsurile tale.
Succes!

| ManutzuWolfy a răspuns:

Pui ca si la messenger.happy :-x

| Luiza_4982 a răspuns:

Pui semnele pe care le utilizezi si pe messhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca pe mess, cauta pe google.

Ah si vezi ca acele fetișoare numite emoticoane nu se vad cand ai linkuri in postarea respectiva.

NOname
| NOname a răspuns:

Găseşti o listă întreagă cu emoticoane aici:
http://www.fetesibaieti.ro/yahoo.html .