| Arcani a întrebat:

Buna TPU ma intrebam cum pot devenii userul anului pe TPU,sau al lunii, sau cum pot deveni expert TPU? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Arcanihappy
in primul rand trebuie sa fii utilizator senior, apoi trebuie sa ai o activitate intensa cu raspunsuri de calitate, adminii vor decide daca meriti acest statut datorita activitati tale pe site, sa nu cersesti fundita, sa ai un vocabular decent, toate acestea sunt adaugate la statutul tau, cat despre userul lunii citeste ce am gasit pe blog.

Cine poate fi nominalizat: seniorii cu minim 100 de raspunsuri postate pe site in luna anterioara si cont de cel putin 3 luni pe site, cu o conduita exemplara
Cate nominalizari poate face un utilizator intr-o luna: Una singura
Pot participa si expertii: da, dar nu se pot auto-vota
De cate ori poti fi desemnat Utilizatorul lunii: o singura data
Pentru user al anului trebuie sa fii votat.
O seara bunahappy

1 răspuns:
| RazvanStefan a răspuns:

Raspunde la multe intrebari si primeste funda happy