| baiatucushaorma a întrebat:

TPU ma tot deconecteaza de pe contul meu. Cand vreau sa raspund la o intrebare imi spun ca nu sunt logat si cand dau log in imi spune sa pun o intrebare. Eu dau click pe categorii si cand incerc sa raspund iar, imi zice din nou ca nu sunt logat. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| SereneMe a răspuns:

Buna! Observ ca esti la inceput. Aceasta problema se va remedia dupa putin timp. In plus, daca nu ti-ai validat e-mailul, este posibil sa nu poti raspunde pentru ca cei care nu isi valideaza e-mailul nu au voie sa raspunda la mai mult de 5 intrebari pe zi. Succes! happy

2 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Probabil trebuie sa iti confirmi adresa de mail.
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti junior si se pare ca nu ai confirmat emailul.