| mars_1868 a întrebat:

Stie cineva cum se da fundita, dau fundita du asta plsss orice raspuns

Răspuns Câştigător
| TheRock17 a răspuns:

Buna.

Dupa ce lumea iti raspunde la intrebari tu trebuie sa alegi cel mai explicit raspuns si sa acorzi "funda". In dreapta fiecarui raspuns iti apare o fundita de culoare gri.Dai clik pe ea. Dupa ce dai clik o sa.ti apara o chestie cu "Esti sigur ca vrei ca acesta sa fie raspunsul castigator?" [ sau ceva de genu] si dai yes daca vrei sau cancel daca te mai gandesti.

Sper ca te.am ajutat.
Fundita te rogg.ca nu am puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Madalina_6385 a răspuns:

Bună.
În dreptul fiecărui răspuns este o fundiță gri, dai clic pe ea și încă o dată pe ok iar fundița va deveni portocalie. Fundița se atribuie unui singur răspuns, o singură dată.
Pa, pa.

| byabibby a răspuns:

O sa-ti apara alege castigator si in dreapta fiecarui msj o fundita apesi pe ea

| Deeea_8899 a răspuns:

Dupa ce apare un raspuns dai clic in dreapta pe o chestie rotunda pe care scrie 1. smug incearca

| ILoveMyFriendsSoMuch a răspuns:

Ai in dreapta langa raspunsul dat de utilizator o funda mare