| Lylia a întrebat:

Buna TPU~!~ Sub poza de la profil imi arata ca am 13 funde, iar cand ma uit la punctaj imi arata ca am 15...si inca ceva: pot vedea care sunt raspunsurile amuzante, nefolositoare, folositoare etc, fara sa iau raspunsurile la rand (am foarte multe si mi-ar lua o zi)? Daca se poate, va rog spuneti-mi unde sa dau. Multumesc. Funda! (Ultima intrebare e facultativa)

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

1. Asa ni se intampla tuturor. Acest lucru se intampla, pentru ca unele dintre intrebari, la care am raspuns, au fost sterse, iar punctele au ramas (ele nu dispar, chiar daca intrebarea este stearsa).
2. Nu, nu se poate.
Numai bine!