| YahooMessenger a întrebat:

Sunt nou (a) pe aici! Puteti sa imi puneti cum sta treaba cu "Voturile"? Funda celei mai bune explicatii!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bine ai venit printre noi.
Trebuie să citește asta: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente și vei înțelege funcționalitatea site-ului.
O zi senină.
Pa, pa.

| alexs99 a răspuns:

Pentru a vota un raspuns, da click pe optiunea de "Evalueaza" si selecteaza calificativul dorit. Votul tau va fi inregistrat imediat, iar pe site va fi afisat intr-un interval de 15 minute. Nu iti poti vota propriile postari si nici nu poti vota acelasi raspuns de doua ori.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#23

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sub fiecare raspuns ai,
"Evalueaza / Raporteaza",scris cu albastru.
Dai click pe evalueaza si acolo bifezi casuta, sau casutele:folositor, nefolositor, amuzant, inteligent, eronat.
Aici bifezi ce casuta vrei tu, in functie de cum crezi ca este raspunsul, ce fel de raspuns este,
si dupa click iarasi butonul "Evalueaza"(albastru).
Si inca ceva poti da voturi numai daca esti utilizator Senior.
Te pup!