| BlackAngelOfFire a întrebat:

Buna TPU Vreau un admin sau user anului sau expert sa ma jute cu ceva e ceva rau ca am facut un site ca si tribut TPU? adica nu vreau ban sau ceva de genu doar ca iubesc TPU : http://TPU-portal.weebly.com/

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

De ce să fie ceva rău?
Ai făcut un chat dedicat TPU-ului. Foarte frumos.

| BlackAngelOfFire explică (pentru NOname):

Multumesc am vazut ca mi-ai dat add la prieteni si chiar vreoiam sa te rog acum sami spui sfatul tau despre asta multumesc!

| Dezinteres a răspuns (pentru NOname):

Poate ca se gandea ca a folosit sigla TPU fara a cere acordul adminului.Nu toata lumea este permisiva cand vine vb de sigla.Dar cum noi suntem in Romania. orice este permis ( mai ales pe net ).

O seara linistita

| NOname a răspuns (pentru Dezinteres):

Da, dar cât timp face mai degrabă reclamă TPU-ului, decât concurență, cred că n-ar trebui să fie o problemă.
O seară liniștită și ție.

6 răspunsuri:
| BlackAngelOfFire explică:

Si eu ma gandesc sa fac asta dar pe un site in afara de chat ce poti face? ca intrebari si restul se pun aici. este si blog unde se anunta update de toate.

| BlackAngelOfFire explică:

Pentru asta trebuie timp liber. mult si eu momentan n-am asa ceva big grin Dar multumesc pentru idee.

| PinkTerror a răspuns:

Awwww...

Chiar ar fi bun un chat pe acilea.

Dar de ce imi da 404?