| DMG01MADW a întrebat:

Buna tuturor, am o mica mare problema: nu pot raspunde la intrebarile puse de voi, scrie ceva cu rosu ca nu pot raspunde la mai mult de zece intrebari pe zi si ca nu am e-mail-ul confirmat. Eu ma loghez cu Facebook si apoi cu messenger si nu mergeeee.

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna,

Te rugam să faci următoarea manevra:

1. Te loghezi in contul tau;
2. Te duci in sectiunea "Editeaza profilul" si vei vedea urmatorul text: "Nu ai adresa de email confirmata. Click aici sa iti confirmi adresa".
Apasa pe cuvântul "click" care este de culoare oranj.
În acel moment sistemul iti va mai trimite un email de confirmare pe adresa cu care te-ai inscris.
3. In cateva minute iti va sosi pe adresa de email un email de la TPU.ro prin care ti se cere confirmarea contului.
4. Apesi pe linkul din email si gata.

Daca ai nevoie de alte sfaturi, te rugam sa ne spui.
`
Numai bine,
Echipa TPU.ro