| FionaFlower12 a întrebat:

Unde pot vedea raspunsurile mele dar care au fost votate? Fundiţă!

Răspuns Câştigător
| Nanami利 a răspuns:

Nu cred ca poti vedea asta, poti sa vezi cate au fost considerate folositoare, inteligente, etc.(la punctaj).Dar poti vedea cui i-ai dat tu voturi si la ce raspuns.

| FionaFlower12 explică (pentru Nanami利):

Ok mersi ca mi-ai zis...nu am stiut :-) Dar am inteles ca nu pot vota inca pentru ca sunt junior trebuie sa fiu senior...nu este asa?

| Nanami利 a răspuns (pentru FionaFlower12):

Ba da.Ca sa fii senior trebuie sa ai 100 de raspunsuri, si atunci poti vota.

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intri la fiecare raspuns de al tau si dai click pe Evalueaza sa vezi daca raspunsul tau a primit voturi.
O seara bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca dai la vizioualizare profil, clic pe puncataj acolo vei vedea voturile primite de tine
Pentru a vota trebuie sa fii senior!

| ஜÐαɾκPαɳteɾஜ a răspuns:

Poti sa dai la vizualizare profil si mai jos sunt raspunsurile tale la care ai primit fundita..In rest cele care au fost votate...Nu stiu.

| MySweetHearth a răspuns:

La vizualizare profil!