| LoryZuzu1 a întrebat:

vreau sa trm un mesaj si nu merge imi apare asa :Statutul de membru junior nu permite trimiterea de mesaje acestui utilizator...dar si el este junior ca mine.Dc nu ma lasa sa trm mesajul? Dau funda scuze categoria

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Depinde cum are setat profilul cel căruia dorești să trimiți un mesaj, la "Editare profil" -> "Vreau să primesc mesaje de la:".

Sunt 4 opțiuni în total: "Toţi membrii TPU", "Toţi membrii seniori TPU", "Prietenii mei de pe TPU" şi "Nici o persoană".

Poți să-l rogi public (la o întrebare de-a lui) să-și schimbe setările.
Succes.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este din cauza setarii de la mesaje. Precis utilizatorul caruia vrei sa-i trimiti mesajul nu are setat sa primeasca mesaje de la toti utilizatorii, poate ca are numai de la prieteni. Incearca sa-l contactezi de la o intrebare ori de la un raspuns al acestuia sau adauga-l la prieteni. Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat