| Diiianaa a întrebat:

Buna love struck, am o problema in leatura cu facebook-ul. Mi-am tot schimbat numele, si acum imi scrie full name. sad Se poate face ceva ca sa serg toate numele care mi le-am pus?

Plsss ca am nevoie puppy dog eyes.
Raspunsul castigator primeste fundoi love struck.
Multumesc anticipat :d.

3 răspunsuri:
| Diiianaa explică:

Legatura* sterg* scuzati ca am gresit puppy dog eyes

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Avertisment: Schimbările de nume sunt limitate. Te rugăm să foloseşti numele tău real, în caz contrar fiind posibil să ţi se interzică alte modificări în viitor. :\
Oops!

| Agka a răspuns:

Nu cred ca se poate schimba numle de mai multe ori. Eu mi-am schimbat o data numele si acum nu ma mai lasa.