| An9nim777 a întrebat:

Buna ziua.
O sa incep școala luni și am anxietate pentru că am niste colegi care nu prea mă suporta și îmi răspund urat... Îmi puteți spune va rog cum scap de anxietate?
Orice răspuns este bine primit ????

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Activeaza-ti functia IGNOR!
Pur si simplu te faci ca nu-i vezi si nu-i auzi, trecand pe langa ei, fara sa-i mai bagi in seama si atunci nu vei mai fi tinta lor, ca nu te mai pot enerva.

| sierra1 a răspuns:

In ce clasă zici că intri?

| sadd123 a răspuns:

Bună,ai cumva Instagram? Daca da, scriemi l aici ca și eu am trecut prin aceeași situație și trebuie sa scriu mai mult