| Robieski a întrebat:

Ca sa castig tricoul de campion trebuie sa fiu pe primul loc sau pot fi si pe al 2-lea si al 3-lea?

10 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Doar cel de pe primul loc primeste tricoul.

| onasis1961 a răspuns:

Obligatoriu pe primul loc dar dupa verificarea facuta de admini.

| Azµre a răspuns:

Ca să câștigi trebuie să termini ziua adică 24 de ore, pe primul loc!
Locul 2 și 3 nu primesc nimic,

| Fatamuntilor a răspuns:

Logic pe primul loc
campian-=primul loc

| alexs99 a răspuns:

Pentru a castiga tricoul trebuie sa fii pe primul loc, locurile 2 si 3 nu castiga nimic.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Vezi aici>
Http://www.tpu.ro/blog/?p=3717
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Numai cel care se află pe locul 1 câştigă tricoul.
Http://www.tpu.ro/blog/?p=3717
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa inchei ziua pe primul loc.Atentie si la calitatea raspunsurilor.

| Burdetiu a răspuns:

Http://www.tpu.ro/blog/?p=3717 citeste aici tot despre cum sa castigi tricoul Funda :D

| ByaBii a răspuns:

Salut.
Doar utilizatorul de pe primul loc primeste un tricou.
O zi buna, pa pa.