| anonim_4396 a întrebat:

Ca utilizator "avertizat" poti trimite mesaje private? ca nu spune in regulament

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Da, îţi zic din propria experienţă laughing
Cât timp am fost avertizat am vorbit prin mesaje.

13 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Banuesc ca da, nu are legatura!
Nu poti pune intrebari si sunt suprevegheate raspunsurile
Ai de gand sa faci vreo trasnaie?rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Am fost "amenintat" si cum cred ca va fi dusa la capat, si cum admini nu ma au la "inimoara" presupun ca voi avea premiul ca "utilizator avertizat".

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Hm.thinking
Ce ai facut? I don't want to see

| KodrutZ a răspuns (pentru Doub):

Nu conteaza ce a facut. Preventiv, asa. Daca nu a facut inca, o sa faca el cindva... happy

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Secrete de stat laughing.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

"Daca nu a facut inca, o sa faca el cindva." atat de previzibil sunt a? laughing rau am ajuns

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai linistit, nu esti singurul
Sfatul meu este sa ceri id-ul de mess celor care vorbesti mai des pentru ca eu nici in MP NU am incredere...

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

In afara de o persoana, in 3 ani nu am dat id la nimeni. nu vorbesc mult "online" asa ca degeaba l-as da laughing

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Spune-mi si mieeee.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci va formati un cod, sau folositi porumbei voiajori laughing
De exemplu aici i-ar ingheta aripile porumbeilor pentru ca inceput sa ninga
Totusi, nu cred ca adminele sta sa controleze fiecare mesaj.

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Iti trebuie nivel de securitate mai mare sa vezi aceste dosare X, deci teapa laughing

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Oricum ar fi, vorba aia, ce am avut si ce am pierdut, stiti d-voastra.

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

sad.
Sa nu mai vorbesti cu mine.
Huuuuoooooo.sad