| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat timp trebuie asteptat pana cand acest site iti aproba intrebarile sau raspunsurile? Ofer funda celui care imi raspunde! happy

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Timpul în care postarea apare pe site DEPINDE de traficul de pe server!

Postările NU sunt "aprobate" individual de Admini; iar în cazul în care încalcă Regulamentul, ele sunt RAPORTATE de useri şi sunt şterse de Admini!

În general, o postare apare pe site în câteva minute ( până la maxim o oră )...

"08. Am postat o intrebare, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Daca intrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a aparut inca, nu-ti face griji, aceasta va figura pe site in cateva momente, adica atunci cand pagina va fi reactualizata. Intrebarile postate de utilizatorii noi vor fi initial vizibile numai autorilor lor si utilizatorilor logati. Acestea vor putea fi accesate de toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati, fara a fi raportate. Daca intrebarea cumuleaza minimum doua raportari, ea va fi respinsa de pe site si va ajunge in atentia administratorului site-ului." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#08

"09. Am postat un raspuns, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#09

Toate cele bune.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| Fatamuntilor a răspuns:

In general apar raspunsurile si intrebarile imediat.
In cazul utilizatorior noi, postarile au nevoie aprobarea unui admnin.In orice caz, nu dureaza mai mult de 15 minute m axim jumate de ora.
Se intampla se probleme la site, dar asta se intampla la toata lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In functie de trefic si probleme tehnice, pot apare intarzieri.In mod normal, necesita aprobare doar la utilizatorii juniori, in sensul ca se intarzie.Altfel,pot apare in cateva secunde.Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc frumos pentru raspunsuri! :*

| geo4ever a răspuns:

Depinde. se poate chiar si dupa o ora