| anonim_4396 a întrebat:

Cand dau la "raspunsurile mele" si ma uit la un raspuns la care am primit funda nu merge, ma da din nou la pagina principala. De ce?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Acest lucru ni se întâmplă tuturor. Întrebările, răspunsurile cărora au fost selectate câștigatoare, nu pot fi accesate din secțiunea "Răspunsurile mele" a niciunui utilizator. Cred că ține de setările făcute de programator. Sper că în scurt timp se va remedia această problemă (pentru că Este o problemă).
Eventual, trimite un mesaj la Contact și roagă-i pe admini să se grăbească. Succes.

3 răspunsuri:
| DruggedCandy a răspuns:

Si eu patzesc la felcrying(( hai sa plange impreunacryinglaughing)rolling on the floor)))

| ClownFish a răspuns:

Intrebarea respectiva a fost raportata probabil!

| benny a răspuns (pentru ClownFish):

Nu cred, ca am mai incercat la mai multe raspunsuri si nu merge