| AnonimGirl a întrebat:

Cand dau un raspuns, poza nu imi apare. Imi apare doar atunci cand dau o intrebare. De ce? Ajutati-ma, va rog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avatarul tau trebuie aprobat. La raspunsuri nu se vede, dar la prieteni si intrebari, da.

Incearca sa iti pui poza dupa ce te culci, seara sau noaptea. In jurul orei 10 dimineata il vei avea. Dar de vineri pana duminica nu iti pune, deoarece o sa iti apara doar luni.

2 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pentru că ţi'ai schimbat poza şi durează ceva până se actualizează. În maxim 3 zile, poza ta va apărea şi la răspunsuri, dar şi la profil.
Baftă.

| AnneMarri a răspuns:

Deoarece încă nu s-a actualizat, ai răbdare până mâine, să vezi că va apărea.