| b34TdoWnLiV3 a întrebat:

Cand devin uitilizator TPU senior va rog spuneti-mi promit funda

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Să ai 100 de răspunsuri şi 10 zile vechime pe site.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdiSR):

Nu e asa.Trebuie sa ai 10 zile la rand cu cel putin un raspuns pe site si minim 100 de raspunsuri in aceste zile sau 3 luni vechime. Uita-te aici:www.tpu.ro/intrebarifrecvente.FUNDA?

| AdiSR a răspuns (pentru anonim_4396):

"Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie."

Unde scrie că trebuie să ai 10 zile la rând cu câte un răspuns?