| Dyana1603 a întrebat:

Cand intru pe profil imi arata un nr de raspunsuri date, iar cand dau la raspunsuri sunt mai multe aprobate.De ce?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
reactualizarea profilului se face in fiecare dimineata la 06 atunci vei vedea cate raspunsuri/puncte/ etc ai in realitate.
O seara bunahappy

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Nimic nu se pierde... daca intrebarile tale nu sunt raportate/sterse in fiecare dimineata vor aparea la profilul tau.

| zurick a răspuns:

Trebuie sa mai ai putina rabdare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Stai linistita, maine, la ora 6, ti se vor actualiza datele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actualizarea nu se face instantaneu si nu uita ca orice postare descoperita ca a incalcat regulamentul, poate fi eliminata.