| paul9923 a întrebat:

Cand ma contacteaza in legatura cu tricoul castigat de la TPU?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Administratorii siteului, te vor informa prin email. Răspunsurile îți vor fi verificate, iar dacă se consideră că își merită premiul, vei fi contactat, negreșit. Le poți trimite un mesaj politicos, aici: http://www.tpu.ro/contact

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU există o "regulă generală" pentru acest aspect :(

TREBUIE să ai RĂBDARE!

Avem DOAR 2 Admine şi, în mod evident, NU fac faţă volumului de muncă existent uneori :(

Vei fi contactat pe adresa de mail şi ţi se vor cere datele de contact ( nume + adresă + telefon ).

Iar apoi se ÎNCEPE trimiterea coletelor, după ce se primesc TOATE datele de contact, de la TOŢI userii câştigători în luna respectivă...

Îl primeşti GRATUIT ( prin curier rapid sau prin Poşta Română )!
Tricoul şi taxele de transport sunt suportate de "patronul" site-ului :)

Vezi alte detalii la linkul :
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717

În ultima perioadă, Admina Cristina a trimis e-mail-urile la sfârşitul fiecărei săptămâni - acum, DEPINDE dacă/când are timp...

De asemenea, în anumite perioade, tricourile vin mai "greu", cu întârziere :(
Eu am primit tricoul aferent datei de 10.12. 2013 cam prin 5-10 martie 2014...

Toate cele bune.

| paul9923 explică (pentru bursuc001):

Multumesc, o zi buna!

| bursuc001 a răspuns (pentru paul9923):

Cu plăcere!

O zi frumoasă.