| anonim_4396 a întrebat:

Când o să-şi revină TPU? După FIECARE dar fiecare pagină dă Server error
The website encountered an error while retrieving http://www.TPU.ro/. It may be down for maintenance or configured incorrectly.
Here are some suggestions:
Reload this webpage later.
Este atât de enrvant deci nu mai suport întodeauna trebuie să dau reload. Răspund la o întrebare şi îmi dă server error. Vreau să merg la alta categorie şi tot server error. :|X-(X-(X-(
O ţine cam aşa de mult timp. Se ocupă cineva de acest site?

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Şi mie mi se întâmplă la fel seară de seară. Şi da, nu e deloc plăcut.
Uite ce a spus Alexandra în legătură cu acest subiect.

"Din pacate, ni se intampla sa intampinam dificultati tehnice. Chiar dupa un upgrade la server, cateodata sunt foarte multi utilizatori in acelasi timp pe site si se depasesc capacitatile. Lucram la remedierea acestei situatii si continuam seria imbunatatirilor aduse TPU.ro.

Alexandra - TPU"

Sursa: http://www. TPU.ro/totul-despre-TPU/mi-se-pare-mie-sau-TPU-are-multe-erori-de-server/.

| 愛日本 a răspuns (pentru NOname):

Mulţumesc pentru răspuns.

| NOname a răspuns (pentru 愛日本):

N-ai pentru ce. O seară frumoasă.

| blueangel99 a răspuns:

Şi eu am parte de d-astea. Foloseşti Google Chrome, nu?
Dacă e, poţi să le scrii adminilor despre problema ta.
www.TPU.ro/contact
Multă baftă!

| 愛日本 a răspuns (pentru blueangel99):

Da, folosesc Chrome, mulţumesc!

| blueangel99 a răspuns (pentru 愛日本):

N-ai pentru ce. Oricum, site-ul e foarte populat, aşa cum a zis şi @Pătrăţicăă.

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Sunt unele probleme tehnice din cauza numărului foarte mare al utilizatorilor.

| Dเlє๓คTค a răspuns:

E greu sa stai pe TPU din cauza asta.Dar o sa se rezolve`!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Greu de spus. Noroc cu Noname care s-a mutat pe site cu catel, cu purcel. Asa mai aflu si eu ce spune Alexandra, care in general ne cam trateaza cu spatele si cind mai spune si ea cite ceva nu aude multa lume.

| TotLora a răspuns (pentru anonim_4396):

Si cei care aud raman cu un gust amar, pentru ca sunt aceleasi scuze vechi de mai bine de un an, fade si penibile.

| 愛日本 a răspuns (pentru TotLora):

Foarte mare dreptate dragilor!winking