| adina02 a întrebat:

Cand poti deveni pe TPU senior? si ce trebuie sa faci ca sa devii?

Răspuns Câştigător
| Jadis a răspuns:

De-acum înainte, membrii TPU se împart în două categorii: juniori şi seniori.
Eşti membru junior dacă ai mai puţin de 100 de răspunsuri, iar dacă ai mai mult de 100 de răspunsuri, te numeşti membru senior.
Atâta timp cât eşti junior:
-nu poţi să postezi pe chat
- nu poţi să votezi şi să raportezi
- nu poţi trimiţi mesaje private

13 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Trebuie sa dai 100 de raspunsuri ca sa devii senior.Citeste aici http://www.tpu.ro/blog/?p=2183 juniori seniori

greece12
| greece12 a răspuns:

Citeste si informeaza-te:
http://www.tpu.ro/blog/?p=2183
Nu e greu.

| Eღilia62 a răspuns:

Trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri si minim 10 zile de la inscriere.Pentru mai multe detalii vezi aici http://www.tpu.ro/blog/?p=2183

| Minks a răspuns:

Scrie pe blog, numai citeste-l. happy

| Hikari a răspuns:

Trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri.
Daca nu ai peste 100 de raspunsuri esti Junior.
Succes!winking

| MiauMiauPisiPufoasa a răspuns:

Buna!
Pentru a fi senior trebui sa ai peste 100 de raspunsri.
daca esti senor poti: trimite mesaje private, posta pe chat si poti vota si raporta

| AnnePlatt a răspuns:

Trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri, asa ca pune-te pe treaba!

| ozzy22 a răspuns:

Daca raspunzi la 100 de intrebari devii seniorwinkingasa ca bafta ai ceva treaba:d

| TyoღMarilynManson a răspuns:

Pai trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri happy

| BroascaCuElice a răspuns:

Sa raspunzi la peste 100 de intrebarihappy

| Barbiiie95 a răspuns:

Trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri.

| xDoiObrăjori a răspuns:

Trebuie să ai cel puţin 10 zile de experienţă TPU şi 100 de răspunsuri!

| Patty99 a răspuns:

Devi senior atnci cand ai 100 de raspunsuri la intrebarile altora... Funda?