| Zoey112 a întrebat:

Cand primesc tricoul de la concurs? Si cum se procedeaza?

8 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Iti vom trimite un e-mail prin care iti vom solicita datele de contact si iti vom oferi mai multe detalii.
In mod normal, trimitem aceste e-mail-uri vinerea.

Alexandra - TPU

| alexs99 a răspuns:

Tricoul il vei primi la sfarsitul lunii.La sfarsitul saptamanii vei primi un mail de la admini in care iti vor cere datele de contact.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta. Pachetele nu se fac zilnic.

| Zoey112 explică (pentru anonim_4396):

Pai cat ar trebui sa stept. daca o sa fiu plecat il mai primesc? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce conteaza mai mult :tricoul ala amarat sau ca ai putut sa ajuti oameni?

Oricum, o sa primesti detalii pe adresa de mess de la admini, tricourile se trimit la sfarsitul lunii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Adminii iti vor trimite un e-mail in care iti vor cere datele de contact.
Tu le vei trimite aceste date la tpu.ro contact si ti-l vor trimite.
Tricourile castigate in luna iulie se trimit pe luna august abia.
Te pup!

| CatalinWaru a răspuns:

Til trimite prin curier