| gmxromania78 a întrebat:

Cand se face expedierea tricourilor TPU.ro? Am fost castigator pe data de 14 Martie 2013 dar inca nu am primit niciun tricou.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vei fi informat în timp util de către admini când va ajunge tricoul la tine. Toți care au câștigat dacă nu au intrat în posesia premiului, vor intra cu siguranță în viitorul apropiat.
Adminii se țin de cuvânt!
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Saptamana aceasta si in cea viitoare ne vom ocupa de expedierea tricourilor.
In mod normal, le trimitem dupa finalul lunii, cand am strans toate datele de contact ale campionilor.

Alexandra - TPU

| onasis1961 a răspuns:

Primesti un maill care confirmă castigarea tricoului, apoi trimeti adresa, iar cei de la curierat te contacteaza cand a ajuns tricoul in localitatea ta.

| Azµre a răspuns:

La sfârșitul fiecărei luni se face.

| LeMousiqe a răspuns:

Ai unpic de răbdare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Îţi trimit adminii un e-mail în care ăţi vor cere datele de contact să ştie unde să trimită tricoul.
Ai puţintică răbdare!
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii sigur ca il vei primi, garantat.

| BogdySS a răspuns:

Eu am fost castigator in 19 februarie si am primit tricoul de 1 saptamana, sau doua numai. Le trimit cand obtin detaliile de la toti castigatorii si in functie de asta poate dura mai mult sau mai putin happy